Jdi na obsah Jdi na menu
 


Európska liga

1. 7. 2006

Európska liga

Sezóna 1996/1997

Základná skupina:
2.10. 1996 SCP Ružomberok - Cesena (ITA) 84:73
10.10. 1996 WildCats Aschaffenburg (GER) - SCP Ružomberok 60:61
17.10. 1996 SCP Ružomberok - Pécs 87:73
30.10. 1996 SCP Ružomberok - Croatia Záhreb 100:67
21.11. 1996 SCP Ružomberok - Galatasaray 91:67
28.11. 1996 Getafe - SCP Ružomberok 74:63
4.12. 1996 Valencienes - SCP Ružomberok 70:58
12.12. 1996 Cesena - SCP Ružomberok 75:64
8.1. 1997 SCP Ružomberok - Aschaffenburg 80:55
16.1. 1997 Pécs - SCP Ružomberok 82:79
22.1. 1997 Croatia Záhreb - SCP Ružomberok 62:92
5.2. 1997 SCP Ružomberok - Getafe 84:91
13.2. 1997 Galatasaray - SCP Ružomberok 50:65
19.2. 1997 SCP Ružomberok - Valencienes 71:70

Štvrťfinále:
5.3. 1997 Gambrinus Brno - SCP Ružomberok 59:87
11.3. 1997 SCP Ružomberok - Gambrinus Brno 63:57

FINAL FOUR (Larissa-Grécko)

Semifinále (8.4.1997):

Wuppertal - SCP Ružomberok 87:66
Como - Bourges 58:68

O 3. miesto (10.4.1997):

SCP Ružomberok - Como 75:58

Finále (10.4.1997):

Wuppertal - Bourges 52:71


Sezóna 1997/1998

Základná skupina:
1.10. 1997 SCP Ružomberok - Ľubľana 101:72
9.10. 1997 CSKA Moskva - SCP Ružomberok 59:74
22.10. 1997 SCP Ružomberok - Sporting Atény 80:51
6.11. 1997 Como - SCP Ružomberok 87:73
12.11. 1997 SCP Ružomberok - Getafe 75:86
20.11. 1997 FTC Diego Budapešť - SCP Ružomberok 74:81
10.12. 1997 SCP Ružomberok - Bourges 53:82
17.12. 1997 Ľubľana - SCP Ružomberok 87:80
7.1. 1998 SCP Ružomberok - CSKA Moskva 64:47
15.1. 1998 Sporting Atény - SCP Ružomberok 53:63
21.1. 1998 SCP Ružomberok - Como 87:64
5.2. 1998 Getafe - SCP Ružomberok 76:73
11.2. 1998 SCP Ružomberok - Budapešť 73:61
18.2. 1998 Bourges - SCP Ružomberok 76:63

Štvrťfinále:
3.3.1998 Valencienes-SCP Ružomberok 94:81
5.3.1998 SCP Ružomberok-Valencienes 61:56
12.3.1998 Valencienes-SCP Ružomberok 75:73



Sezóna 1998/1999

Základná skupina:
23.9. 1998 Vršac (YUG) - SCP Ružomberok 72:83
1.10. 1998 Hasharon (ISR) - SCP Ružomberok 56:78
8.10. 1998 Pécs - SCP Ružomberok 68:69
14.10. 1998 SCP Ružomberok - Como 69:70
21.10. 1998 Panathinaikos - SCP Ružomberok 90:67
4.11. 1998 SCP Ružomberok - Valencienes 76:61
11.11. 1998 Wuppertal - SCP Ružomberok 87:70
18.11. 1998 SCP Ružomberok - Vršac 89:76
9.12. 1998 SCP Ružomberok - Hasharon 97:44
16.12. 1998 SCP Ružomberok - Pécs 80:54
13.1. 1999 Como - SCP Ružomberok 65:62
20.1. 1999 SCP Ružomberok - Panathinaikos 97:61
11.2. 1999 Valencienes - SCP Ružomberok 63:73
18.2. 1999 SCP Ružomberok - Wuppertal 87:61

Štvrťfinále:
2.3. 1999 SCP Ružomberok - Bourges 44:65
4.3. 1999 Bourges - SCP Ružomberok 42:51
11.3. 1999 SCP Ružomberok - Bourges 65:58

FINAL FOUR (Brno, Královo Pole)

Semifinále (6.4.1999):

SCP Ružomberok - Galatasaray 54:47
Wuppertal - Como 53:70

O 3. miesto (8.4.1999):

Wuppertal - Galatasaray 53:62

Finále (8.4.1999):

SCP RUŽOMBEROK - Como 63:48


Sezóna 1999/2000

Základná skupina:
23.9. 1999 Hasharon - SCP Ružomberok 67:89
30.9. 1999 Como - SCP Ružomberok 73:70
6.10. 1999 SCP Ružomberok - Ľubľana 90:47
13.10. 1999 Šoproň - SCP Ružomberok 62:77
20.10. 1999 SCP Ružomberok - Wuppertal 72:48
3.11. 1999 SCP Ružomberok - Vigo 78:65
9.11. 1999 Bourges - SCP Ružomberok 69:64
17.11. 1999 SCP Ružomberok - Hasharon 93:59
8.12. 1999 SCP Ružomberok - Como 62:70
15.12. 1999 Ľubľana - SCP Ružomberok 49:88
12.1. 2000 SCP Ružomberok - Šoproň 94:58
19.1. 2000 Wuppertal - SCP Ružomberok 65:83
10.2. 2000 Vigo - SCP Ružomberok 49:83
16.2. 2000 SCP Ružomberok - Bourges 61:57

Štvrťfinále:
29.2. 2000 SCP Ružomberok - Valencienes 72:65
2.3. 2000 Valencienes - SCP Ružomberok 63:62
9.3. 2000 SCP Ružomberok - Valencienes 78:49

FINAL FOUR (Ružomberok)

Semifinále (4.4.2000):

CJM Bourges - Dynamo Moskva 58:55
SCP Ružomberok - Gambrinus Brno 63:55

O 3. miesto (6.4.2000):

Dynamo Moskva - Gambrinus Brno 66:76

Finále (6.4.2000):

CJM Bourges - SCP RUŽOMBEROK  64:67 po dvojnásobnom predĺžení


Sezóna 2000/2001

Základná skupina:
1.11. 2000 Priolo - SCP Ružomberok 88:87
8.11. 2000 Sporting Atény - SCP Ružomberok 70:88
15.11. 2000 SCP Ružomberok - Valencienes 70:75
6.12. 2000 SCP Ružomberok - Priolo 122:65
13.12. 2000 SCP Ružomberok - Sporting Atény 92:54
21.12. 2000 Valencienes - SCP Ružomberok 94:90

Nadstavbová skupina:
10.1.2 001 SCP Ružomberok - Hasharon 102:77
17.1. 2001 Vilnius - SCP Ružomberok 79:80
31.1. 2001 Hasharon - SCP Ružomberok 65:86
7.2. 2001 SCP Ružomberok - Vilnius 87:85

Osemfinále:
27.2. 2001 SCP Ružomberok - Bourges 69:79
1.3. 2001 Bourges - SCP Ružomberok 84:65


Sezóna 2001/2002

Základná skupina:
1.11. 2001 Wuppertal - SCP Ružomberok 64:77
7.11. 2001 SCP Ružomberok - Pécs 92:84
14.11. 2001 SCP Ružomberok - Aix en Provence 104:60
5.12. 2001 Bourges - SCP Ružomberok 78:63
12.12. 2001 Adana (TUR) - SCP Ružomberok 65:79
19.12. 2001 SCP Ružomberok - Hasharon 99:70
9.1. 2002 Como - SCP Ružomberok 67:78
16.1. 2002 SCP Ružomberok - Wuppertal 88:71
31.1. 2002 Pécs - SCP Ružomberok 61:69
6.2. 2002 Aix en Provence - SCP Ružomberok 71:79
13.2. 2002 SCP Ružomberok - Bourges 87:91
20.2. 2002 SCP Ružomberok - Adana 95:64
28.2. 2002 Hasharon - SCP Ružomberok 83:101
6.3. 2002 SCP Ružomberok - Como 81:79

Štvrťfinále:
19.3. 2002 SCP Ružomberok - Šoproň 96:83
21.3. 2002 Šoproň - SCP Ružomberok 87:68
28.3. 2002 SCP Ružomberok - Šoproň 98:78

FINAL FOUR (Lievin-Francúzsko)

Semifinále (26.4.2002):

Parma - Gdynia 58:74
SCP Ružomberok - Valencienes 60:108

O 3. miesto (28.4.2002):

Parma -  SCP Ružomberok  75:57

Finále (28.4.2002):

Valencienes - Gdynia 78:72


Sezóna 2002/2003

Základná skupina:
30.10. 2002 SCP Ružomberok - Šoproň 75:65
6.11. 2002 Valencia - SCP Ružomberok 54:64
13.11. 2002 SCP Ružomberok - Gdynia 86:95
5.12. 2002 Parma - SCP Ružomberok 49:80
11.12. 2002 SCP Ružomberok - Bourges 61:68
18.12. 2002 Schio - SCP Ružomberok 67:93
8.1. 2003 SCP Ružomberok - Vilnius 77:66
15.1. 2003 Šoproň - SCP Ružomberok 70:52
22.1. 2003 SCP Ružomberok - Valencia 50:62
30.1. 2003 Gdynia - SCP Ružomberok 94:70
5.2. 2003 SCP Ružomberok - Parma 76:55
12.2. 2003 Bourges - SCP Ružomberok 82:75
19.2. 2003 SCP Ružomberok - Schio 99:66
27.2. 2003 Vilnius - SCP Ružomberok 77:44


Sezóna 2003/2004

Základná skupina:
22.10. 2003 MBK Ružomberok - Chieti 66:86
29.10. 2003 Šoproň - MBK Ružomberok 95:60
5.11. 2003 MBK Ružomberok - Barcelona 70:74
12.11. 2003 Bourges - MBK Ružomberok 91:57
19.11. 2003 MBK Ružomberok - USK Praha 73:60
26.11. 2003 Jekaterinburg - MBK Ružomberok 81:50
3.12. 2003 MBK Ružomberok - Aix en Provence 59:93
11.12. 2003 Chieti - MBK Ružomberok 86:85
17.12. 2003 MBK Ružomberok - Šoproň 64:94
14.1. 2004 Barcelona - MBK Ružomberok 95:56
22.1. 2004 MBK Ružomberok - Bourges 75:78
28.1. 2004 USK Praha - MBK Ružomberok76:46
4.2. 2004 MBK Ružomberok - Jekaterinburg 77:85
11.2. 2004 Aix en Provence - MBK Ružomberok 91:70

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář